بنام خدا

  هیات مدیره کانون مترجمان رسمی ضایعه اسفبار درگذشت دو همکار گرانقدر شادروان جلال الدین مقتدر، مترجم رسمی زبان آلمانی از پیشکسوتان و عضو اولین هیات مدیره و از موسسان کانون مترجمان رسمی ایران، و زنده یاد سید مجتبی شیرازی، مترجم رسمی زبان فرانسه و استاد زبان فرانسه دانشگاه های تهران و مترجم رسمی شفاهی در بلژیک، را خدمت یکایک اعضای محترم کانون مترجمان رسمی ایران، و خدمت خانواده و بستگان محترمشان تسلیت عرض می کند. از درگاه ایزد منان برای آن سفرکردگان آرامش ابدی و آمرزش الهی، و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم.

  هیات مدیره کانون مترجمان رسمی ایران

   

  عکس هایی از مرحوم مقتدر، مترجم رسمی زبان آلمانی تهران

  View the embedded image gallery online at:
  https://www.iacti.ir/news-1.html#sigProIdcb2094e764

  نظرات (0) کلیک ها: 112

  همکار ارجمند جناب آقای مسعود شکراللهی

  مصیبت جانکاه درگذشت مادر گرامی را خدمتتان تسلیت می گوییم.

  در این اندوه جانگداز، ما را شریک غم خود بدانید.

  نظرات (0) کلیک ها: 428

  همکار ارجمند جناب آقای محمد نظری

  مصیبت جانگداز فوت خواهرزاده گرامی در حادثه سقوط هواپیما را صمیمانه تسلیت می گوییم و از خداوند رحمان درخواست بردباری برای شما و خاندان محترم در این مصیبت جانسوز داریم.

  نظرات (0) کلیک ها: 215

  بازگشت همه به سوی اوست

   

  خبر زلزله مناطق غرب کشور و جان باختن ومصدومیت عده ای از هموطنان عزیز و بی خانمان شدن آنها   قلب هر انسانی را می فشارد .هر ایرانی غیرتمند از دیدن غم ،  رنج و مشکلات این عزیزان  از یک سو دچار غم سنگینی می شود و از سوی دیگر وظیفه  فوری برای مشارکت در یاری رسانی به این هموطنان    مصیبت دیده   را  با تمام وجود  احساس خواهد کرد. هیات مدیره و اعضای کانون مترجمان رسمی با نهایت تاثر،  همدردی عمیق خود را با هموطنان زلزله زده اعلام نموده، برای درگذشتگان این حادثه جانکاه رحمت و مغفرت الهی و  برای بازماندگان  صبر  مسالت می نمایند  ودر کنار سایر هموطنان به جمع آوری و ارسال کمکهای نقدی و غیر نقدی از طریق  مراجع معتبر   اقدام می کند.

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 465

  صفحه1 از4

  آمار سایت

  امروز191
  دیروز364
  این هفته3455
  این ماه14879
  کل774035

  • آی پی سیستم شما: 34.204.52.4
  1
  کاربر آنلاین

  2019 © کلیه حقوق سایت برای کانون مترجمان رسمی ایران محفوظ است.

  طراحی سایت